Reference - Fyzioterapie

Fyzioterapie
Přidat referenci
Gabriela Hajkova
27. 6. 2018, 06:33
Vřele doporučuji. Slečna Lenka má neuvěřitelné znalosti ve svém oboru a příčinu problémů dokáže zjistit velmi rychle. Fyzioterapie mi velmi pomohla, určitě se na Sakura Clinic obrátím v případě dalších zdravotních problémů. Prostředí Sakura Clinic je velmi příjemné, stejně jako paní recepční. Děkuji za vše.
Karla
22. 3. 2018, 15:01
2 roky jsem na rehabilitacích řešila, že po té, co se doléčila utržená achilovka (a následně sešitá), mám pocit, že stále kulhám, ač bych nemusela. Až slečna Lenka mě pomohla. Je vidět, že své práci rozumí a dělá ji s nadšením. Mohu vřele doporučit.
Pavel Michna
29. 12. 2017, 16:12
Paní Lenka odhalila příčinu problému s pravou nohou, doporučila cvičení na uvolnění, tejpování taky pomohlo. Vynikající přístup. Velká spokojenost. Příště vím, kam se mám obrátit.
Monika Martinková
28. 10. 2017, 04:23
Před časem jsem se náhodou dostala na Sakura Clinic, nejprve jsem chtěla vyzkoušet shiatsu masáž a pak na doporučení paní Váchové jsem vyzkoušela i fyzioterapii a přiznávám, že z obojího jsem nadšená. Jelikož od dětství trpím skoliózou páteře a mnoho let trávím u počítače i dvanáct hodin denně, byla moje páteř v katastrofálním stavu. Letos jsem se proto rozhodla, že si čas na cvičení prostě najít musím, a na jaře jsem začala s SM systémem. Určité zlepšení jsem sice cítila, ale opravdová změna nastala už po první návštěvě u paní fyzioterapeutky Lenky. Měla jsem pocit, že jsem někdo úplně jiný. Je opravdu zcela zjevné, že své práci skutečně rozumí a že ví, co zrovna daný člověk potřebuje, jaký cvik zařadit. To bylo pro mě ohromnou motivací, takže jsem neváhala, a ihned zakoupila permanentku. Nikdy bych neřekla, že se budu dokonce na cvičení těšit!
Jitka Novotňáková
8. 9. 2017, 16:01
První návštěva,milá,příjemná a její zázračné ruce a tejpovací pásky.......no něco úžasnèho,opravdu se těším na další návštěvu ....