Reference - Masáže

Masáže
Přidat referenci
Gabriela
24.09.2020, 14:12
Moc doporučuji, p.Váchovou, která je nejenom úžasný človiček, ale i doktorka na svém místě.Měla jsem zablokovanou krční páteř, na pohotovosti mi pichli obstřik a dali opiaty od bolesti, skončila jsem na nemocenské.Nic nepomahalo.Dnes jsem navštívila p.doktorku, která mi pomohla od bolesti, nejenom masáži, ale i technikou Gua Sha. Nemohla jsem vůbec hýbat krkem.Odchazela jsem bez bolesti a z odblokovaným krkem.Ješte jednou chci moc poděkovat .
Veronika Franková
14.09.2020, 10:34
Velice doporučuji paní Veroniku, je velmi schopná masérka ?? Za jejím výkonem je vidět vzdělání,sebevědomí,intuice a praxe. Mývám přetížená zada od tréninků a masáže od paní Veroniky i rady, na které partie se při protažení zaměřit jsou skvělé. Celkove se mi koncept Sakura Clinic,pod vedením Petry Váchové, moc líbí ?
Věra K.
20.11.2019, 04:57
Dobrý den. Chtěla bych poděkovat Petře Vachové, že si udělala na mne čas, vyslechla mne a nabídla mi řešení… Masáže od Veroniky Boban-Mažgutové jsou kvalitní a profesionální. Tato velmi milá a příjemná paní mi ochotně vyhoví v termínech při objednávání a při sestavování masáží. V pěkném a klidném prostředí si opravdu odpočine nejenom tělo, ale i mysl. Už teď se těším na další návštěvu. Věra
David T.
09.05.2018, 12:57
Se skvělou masáží i profesionálním pristupem paní Veroniky jsem velice spokojen. Mé problémy s bolestí zad se přestaly objevovat hned po první návštěvě. Děkuji
Pavel M.
29.12.2017, 16:01
Masáž od pana Sumary mi uvolnila ztuhlou šíji a doporučil mi tradiční čínskou medicínu u paní Váchové. Vynikající přístup. Doporučuji.
Hana M.
27.11.2017, 18:26
Dobry den chtela bych doporucit p.Honzu,ktery mi pomohl v mych nejvetsich bolestech krcni patere.Po masazi se mi vzdy ulevilo a vzdy byla masaz prizbusobena momentalnim problemum.
Dekuji za odbornou pomoc a vrely pristup p.Honzy a celeho kolektivu