fbpx

Reference - Masáže

Masáže
Přidat referenci
Eliška
16.05.2021, 21:56
Na masáže k paní Váchové chodím už skoro rok a nemohu si je vynachválit. Pracuji jako zdravotní sestra a dost často mě z přetížení bolí záda. Dlouhou dobu jsem se snažila s bolestí zad pracovat sama, poté pomocí léků, rehabilitací a podobně, ale stále to nebylo dobré a nechtěla jsem se ládovat chemií. Vyzkoušela jsem klasické masáže, ale nikdy jsem se nedokázala uvolnit, díky tomu masáž neměla požadovaný efekt, tedy až do doby než jsem vyzkoušela shiatsu masáž. Paní Váchová je velmi milá, přátelská, zkušená, umí naslouchat a má zlaté ruce. Odhalila problém, díky kterému mě záda bolí a bolela, od té doby je mi lépe a na shiatsu masáže chodím pravidelně a preventivně. Opravdu mohu jen a jen doporučit, lituji že jsem o shiatsu masáži a paní Váchové nevěděla dříve.
Jana
08.02.2021, 14:58
Velmi doporučuji masáž u Veroniky-Boban Mažgutové. Byla jsem párkrát, člověk příjemně zrelaxuje a tlaková masáž na body poměrně rychle uleví od bolesti zad. Jinak Veronika je velice milá, příjemná, sympatická a v neposlední řadě schopná masérka.
Lucie
08.02.2021, 10:58
Chtěla bych opravdu pochválit paní Veroniku, u které jsem byla na masáží a na lávových kamenech ale také se k tomu přidalo i povídání o životě nebo jen tak, což mi vzhledem k mé práci, kdy jsem už víc jak rok trvale na homeofficu vlastně dala i takovou hodinu mít si s kým jen tak popovídat. Váš tým je skvělý a je to na vaší práci opravdu vidět. Děkuji :)
Gabriela
24.09.2020, 14:12
Moc doporučuji, p.Váchovou, která je nejenom úžasný človiček, ale i doktorka na svém místě.Měla jsem zablokovanou krční páteř, na pohotovosti mi pichli obstřik a dali opiaty od bolesti, skončila jsem na nemocenské.Nic nepomahalo.Dnes jsem navštívila p.doktorku, která mi pomohla od bolesti, nejenom masáži, ale i technikou Gua Sha. Nemohla jsem vůbec hýbat krkem.Odchazela jsem bez bolesti a z odblokovaným krkem.Ješte jednou chci moc poděkovat .
Veronika Franková
14.09.2020, 10:34
Velice doporučuji paní Veroniku, je velmi schopná masérka ?? Za jejím výkonem je vidět vzdělání,sebevědomí,intuice a praxe. Mývám přetížená zada od tréninků a masáže od paní Veroniky i rady, na které partie se při protažení zaměřit jsou skvělé. Celkove se mi koncept Sakura Clinic,pod vedením Petry Váchové, moc líbí ?
Věra K.
20.11.2019, 04:57
Dobrý den. Chtěla bych poděkovat Petře Vachové, že si udělala na mne čas, vyslechla mne a nabídla mi řešení… Masáže od Veroniky Boban-Mažgutové jsou kvalitní a profesionální. Tato velmi milá a příjemná paní mi ochotně vyhoví v termínech při objednávání a při sestavování masáží. V pěkném a klidném prostředí si opravdu odpočine nejenom tělo, ale i mysl. Už teď se těším na další návštěvu. Věra
David T.
09.05.2018, 12:57
Se skvělou masáží i profesionálním pristupem paní Veroniky jsem velice spokojen. Mé problémy s bolestí zad se přestaly objevovat hned po první návštěvě. Děkuji
Pavel M.
29.12.2017, 16:01
Masáž od pana Sumary mi uvolnila ztuhlou šíji a doporučil mi tradiční čínskou medicínu u paní Váchové. Vynikající přístup. Doporučuji.
Hana M.
27.11.2017, 18:26
Dobry den chtela bych doporucit p.Honzu,ktery mi pomohl v mych nejvetsich bolestech krcni patere.Po masazi se mi vzdy ulevilo a vzdy byla masaz prizbusobena momentalnim problemum.
Dekuji za odbornou pomoc a vrely pristup p.Honzy a celeho kolektivu