Reference - Fyzioterapie

Fyzioterapie
Přidat referenci
Pavel Michna
29. 12. 2017, 16:12
Paní Lenka odhalila příčinu problému s pravou nohou, doporučila cvičení na uvolnění, tejpování taky pomohlo. Vynikající přístup. Velká spokojenost. Příště vím, kam se mám obrátit.
Monika Martinková
28. 10. 2017, 04:23
Před časem jsem se náhodou dostala na Sakura Clinic, nejprve jsem chtěla vyzkoušet shiatsu masáž a pak na doporučení paní Váchové jsem vyzkoušela i fyzioterapii a přiznávám, že z obojího jsem nadšená. Jelikož od dětství trpím skoliózou páteře a mnoho let trávím u počítače i dvanáct hodin denně, byla moje páteř v katastrofálním stavu. Letos jsem se proto rozhodla, že si čas na cvičení prostě najít musím, a na jaře jsem začala s SM systémem. Určité zlepšení jsem sice cítila, ale opravdová změna nastala už po první návštěvě u paní fyzioterapeutky Lenky. Měla jsem pocit, že jsem někdo úplně jiný. Je opravdu zcela zjevné, že své práci skutečně rozumí a že ví, co zrovna daný člověk potřebuje, jaký cvik zařadit. To bylo pro mě ohromnou motivací, takže jsem neváhala, a ihned zakoupila permanentku. Nikdy bych neřekla, že se budu dokonce na cvičení těšit!
Jitka Novotňáková
8. 9. 2017, 16:01
První návštěva,milá,příjemná a její zázračné ruce a tejpovací pásky.......no něco úžasnèho,opravdu se těším na další návštěvu ....