Reference - Masáže

Masáže
Přidat referenci
Pavel Michna
29. 12. 2017, 16:01
Masáž od pana Sumary mi uvolnila ztuhlou šíji a doporučil mi tradiční čínskou medicínu u paní Váchové. Vynikající přístup. Doporučuji.
Hana Murnikova
27. 11. 2017, 18:26
Dobry den chtela bych doporucit p.Honzu,ktery mi pomohl v mych nejvetsich bolestech krcni patere.Po masazi se mi vzdy ulevilo a vzdy byla masaz prizbusobena momentalnim problemum.
Dekuji za odbornou pomoc a vrely pristup p.Honzy a celeho kolektivu
Jana Konvicová
3. 11. 2017, 16:17
K panu Honzovi jsem se objednala z důvodu bolesti krční páteře a migrénám s tím spojeným. Už po první návštěvě se mi výrazně ulevilo, Migrény ustoupily, bolest krční páteře ustala a i po psychické stránce se mi ulevilo. Před tím mi nepomáhaly obstřiky ani léky na uvolnění svalů. Tímto bych chtěla poděkovat za skvělé masáže a příjemné popovídání s úžasným člověkem. Moc Vám děkuji...
Martina Ricková
5. 7. 2017, 12:43
Honzíka S. znám cca půl roku. Je to nejen výborný masér, skvělý člověk, ale dnes už snad mohu říci, že je to taky kamarád. K Honzovi jsem začala chodit s bolestí krční a bederní páteře. Jeho masaže, reflexní terapie i lávové kameny jsou prostě boží. Hlavně mi pomohl nejen od bolesti zad, ale také psychicky. V dnešní době toho máme všichni hodně a když přijdu k Honzovi, úplně si odpočinu a odcházím jako znovuzrozená. Dokáže uklidnit tělo i duši pouhým slovem, vyzařuje z něj klid a pohoda, kterou velice rychle dokáže předat druhým. Přesně to jsem celou dobu hledala a potřebovala. Po každé návštěvě se cítím líp a líp. Tímto bych mu chtěla moc poděkovat za vše... A samozřejmě i Petřičce a Leničce. Jste super tým a mám Vás moc ráda. Děláte velice záslužnou a náročnou práci, tak jen tak dál a děkuji, děkuji, děkuji. :-)