...

Nabízíme

 • Úprava pohybových stereotypů

  Způsob, jakým se pohybujeme, může být příčinou i důsledkem akutních či chronických obtíží. Úpravou těchto pohybových stereotypů, např. způsobu naší chůze, může dojít k odeznění bolestí a zlepšení funkčnosti našeho těla.

 • Cvičení ve skupinách

  Cvičení ve skupinách maximálně 5 lidí:
  • cvičení na míči
  • SM systém
  • cvičení s vlastní váhou těla
 • Kraniosakrální osteopatie

  Terapie, která podporuje samoléčebný proces organismu. Jemná manuální technika, u které se pracuje s lebečními kostmi, křížovou kostí a dalšími systémy těla. Využívá se pro odstranění bolestí nejrůznějšího charakteru.

 • Měkké techniky a mobilizace

  uvolnění svalového napětí, příprava před mobilizací

 • SM systém

  cvičení na skoliózy a výhřezy plotének

 • Konzultace poúrazových a pooperačních stavů

 • Individuální tréninky

  kondiční cvičení a posilování, bosu, flowin, velké míče, TRX apod.

  funkční trénink:
  Základem je diagnostika pohybového aparátu a cíl klienta. Trénink je vytvořen individuálně, především výběrem cviků a určením zátěže. Cílení na zpevnění těla, zlepšení stabilizačních schopností, zlepšení kondice, odstranění bolesti při sportovní činnosti apod. Trénink je možné doplnit o následnou masáž, techniky kraniosakrální terapie nebo kineziotaping.
  Trénink se zaměřuje na zlepšení funkce, pohybu, který běžně vykonáváte, ale zároveň Vám dělá potíže a omezuje Vás v životě. Trénink Vám pomůže posílit Váš střed těla, pomáhá chránit páteř proti nadměrné a nepřiměřené zátěži. Slouží jako prevence výhřezu plotének, ale také jako kompenzace při bolestech zad, velkých kloubů apod. Trénink se dá také využít pro zlepšení výkonnosti síly těla, proto je velice využívaný sportovci.

 • Dornova metoda

  mobilizace páteře a kloubů

 • Kineziotaping

  Tejpování se využívá u bolesti zad, hlavy, bolesti v oblasti křížové kosti, po úrazech, při vadném držení těla, úponových bolestech, při menstruačních bolestech atd. Používají se různé techniky a směry lepení, podle požadovaného výsledku.

 • Terapie

  Techniky pro úlevu od bolesti zad a kloubů, při migrénách, cvičení při vyhřezlé ploténce, zlepšení pohyblivosti, kompenzace sportovního zatížení apod. Při nevhodných pohybech dochází k přetěžování a následným potížím v těle. Cílem terapie je tyto potíže odstranit nebo alespoň zmírnit.

Personál

Fyzioterapeutka. Mgr. Lenka Komínková

„Tvé tělo je dokonalý nástroj pro kvalitní život. Starej se o něj dobře, vyplatí se to.“
Fyzioterapie velmi ovlivnila můj pohled na zdraví člověka a celkový přístup k životu. Lidské tělo mě svou dokonalostí fascinuje. Mnohdy opravdu stačí malý impulz k aktivaci samoléčebných procesů a k výraznému ovlivnění symptomů. Jsem vděčná, že můžu různými technikami a přístupy takto tělu napomáhat a zlepšovat tak kvalitu života lidí kolem sebe. Pracuji s lidmi po úrazech, ale také s klienty, kteří mají zdravotní problémy způsobené nevhodným či nadměrným zatěžováním. Trvale také spolupracuji s vrcholovými sportovci a sportovními kluby v rámci preventivních skupinových případně individuálních tréninků

Reference

Monika Martinková
28. 10. 2017, 04:23
Před časem jsem se náhodou dostala na Sakura Clinic, nejprve jsem chtěla vyzkoušet shiatsu masáž a pak na doporučení paní Váchové jsem … Číst více
Jitka Novotňáková
8. 9. 2017, 16:01
První návštěva,milá,příjemná a její zázračné ruce a tejpovací pásky.......no něco úžasnèho,opravdu se těším na další … Číst více